Uzzini vairāk

NODERĪGI

Mēs esam apkopojuši industrijas jaunumus un būtisku informāciju par atbilstības sertifikāciju, automatizācijas drošību un industriālo datu risinājumiem. Šeit varat iepazīties ar jaunākajiem notikumiem un izmaiņām industrijā, sākot no CE marķējuma pamatiem līdz izpratnei, kā industriālo datu risinājumi var palīdzēt, jums sasniegt jūsu ražošanas mērķus . Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai iesācējs sertifikācijas pasaulē, aplūkojiet mūsu rakstus, lai iegūtu visaptverošu izpratni par nozares tendencēm.

iasolutions-atbilstibas-markejums-sertifikats-eletronika-masinbuve-ias-datu-risinajumi-automatizacijas-drosiba-noderigi
iasolutions-atbilstibas-markejums-sertifikats-eletronika-masinbuve-ias-1-1
iasolutions-atbilstibas-markejums-sertifikats-eletronika-masinbuve-ias-4-5

Elektromagnētiskās savietojamības aspekts funkcionālajā drošībā – ISO 13849-1: 2023

Jaunākā funkcionālās drošības standarta ISO 13849-1: 2023  Mašīnu drošība — Ar drošību saistītās vadības sistēmu daļas — 1. daļa: Vispārīgie projektēšanas principi, ietver sevī elektromagnētiskās savietojamības (EMI) aspektus funkcionālās drošības nodrošināšanā. Iepriekšējā ISO 13849-1: 2015 versijā šāds aspekts tika pieminēts

Uzzināt vairāk »

Industriālās IoT datu analīzes nozīmīgums

Mūsdienās ražošanas rūpnīcas ir aprīkotas ar daudziem sensoriem, izpildmehānismiem un savstarpēji savienotām ierīcēm, ko kopīgi dēvē par rūpniecisko lietu internetu (IoT). Šīs viedās tehnoloģijas ģenerē daudz datu katrā ražošanas procesa posmā, paverot ceļu jaunai uz datiem balstītai ražošanas ērai.Šajā digitālās

Uzzināt vairāk »

Riska novērtējums pēc ISO 12100:2010

Riska novērtējums ir noteikts saskaņā ar Eiropas Mašīnu direktīvu. Direktīva nosaka, ka Eiropā izmantoto mašīnu ražotājam, pirms mašīnas laišanas tirgū (t.i., tās faktiskās pārdošanas), ir jāveic riska novērtējums.
Termins “Riska novērtējums” bieži tiek lietots dokumentam, kurā rakstiski tiek dokumentēts Riska

Uzzināt vairāk »

Atbilstība ES mašīnu direktīvām

Mašīnām ir būtiska nozīme gan mašīnbūves nozarē, gan mūsu ikdienas dzīvē. Mašīna, galvenokārt, ir definēta kā detaļu kopums, kas savu paredzēto funkciju veic ar piedziņas sistēmu, kur tiešā veidā netiek pielietota cilvēka piepūle.
Pati Mašīnu Direktīva(turpmāk tekstā MD) attiecas uz

Uzzināt vairāk »

Kas ir CE marķējums?

CE marķējums, ir obligāti nepieciešams gan Latvijā, gan ārvalstīs ražotiem produktiem, lai tos drīkstētu pārdot Eiropas Savienībā.
Marķējums norāda, ka ražotājs ir novērtējis produktu un tas atzīts par atbilstošu ES prasībām drošības, veselības un vides aizsardzības jomā.
Lai iegūtu “CE”

Uzzināt vairāk »

ISO 13849-1 standarts automātikas sistēmām

ISO 13849-1 standartā tiek aprakstīti droši un pārbaudīti vadības sistēmas drošības funkciju dizaina risinājumi. ISO 13849-1 noradītās rekomendācijas var tikt uzskatītas par minimālām prasībam izstrādajot vadības sistēmas drošības mezglus, lai iekārtu varētu marķēt ar “CE”marķējumu. ISO 13849-1 ir aprakastīts un

Uzzināt vairāk »
lvLV