Industriālo datu analīzes atmoda: atklātā pirmkoda tehnoloģiju izmantošana IoT

Industriālā lietiskā interneta (IoT) datu analīzes nepārtraukti mainīgajā vidē, uzņēmumi pastāvīgi meklē inovatīvus risinājumus, lai pilnībā izmantotu savu datu potenciālu. IAS, mēs specializējamies IIoT datu analīzē un integrācijā, dodot uzņēmumiem iespēju pieņemt uz datiem balstītu lēmumu. Tālāk rakstā,mēs izpētām datu analītikas attīstību un to, kāpēc ierastās, industrijā vēsturiski pielietotās metodes vairs nav ieteicamā izvēle, parādot priekšrocības, ko sniedz atvērtā pirmkoda tehnoloģiju, piemēram, InfluxDB, Telegraf un Grafana, izmantošanas nozarei.

Līdz ar atvērtā pirmkoda platformu, piemēram, InfluxDB, Telegraf un Grafana, parādīšanos uzņēmumi ieguva piekļuvi jaudīgiem, mērogojamiem, drošiem un izmaksu ziņā efektīviem risinājumiem IIoT ierīču datu vākšanai, glabāšanai un analīzei.

Lai vēl vairāk uzsvērtu atvērtā pirmkoda tehnoloģiju drošību un uzticamību, mēs uzsveram, ka tādi giganti kā Tesla izmanto tādas tehnoloģijas kā InfluxDB transportlīdzekļu telemetrijas datu reāllaika uzraudzībai un analīzei, kas ļauj veikt proaktīvu apkopi un optimizēt transportlīdzekļa veiktspēju.

 

ias-dati-iot-it-ot-datu-izmantosana-revolucija-razosana-datu-risinajumi (1)

 

Jaunajā IIot datu analīzes laikmetā, galvenie IIot uzņēmumu vērtības virzītāji ir šādi:

Mērogojamība un veiktspēja: InfluxDB, mērķtiecīgi izveidota laikrindu datubāze, lieliski apstrādā milzīgus datu apjomus ar laika zīmogu. Tā izkliedētā arhitektūra un efektīvie uzglabāšanas mehānismi nodrošina vienmērīgu mērogojamību, ļaujot uzņēmumiem paplašināt savu datu infrastruktūru, nezaudējot veiktspēju.

Elastīgums un pielāgošana: Telegraf, viegls datu vākšanas aģents, piedāvā nepārspējamas elastības un pielāgošanas iespējas. Ar savu modulāro dizainu un plašo spraudņu ekosistēmu Telegraf var nemanāmi integrēties ar plašu ierīču, protokolu un datu avotu klāstu no biznesa līdz operētājsistēmām, dodot uzņēmumiem iespēju pielāgot savu datu analīzes steku atbilstoši savām īpašajām vajadzībām.

Vizualizācija un uzraudzība: izmantojot Grafana, uzņēmumi var iegūt reāllaika ieskatu savos datos, vizualizēt tendences un novirzes un viegli pārraudzīt galvenos veiktspējas rādītājus. Nepārspējama elastība un pielāgošanas iespējas informācijas paneļu un vizualizāciju izveidei. Lietotāji var viegli izveidot un pielāgot informācijas paneļus savām īpašajām vajadzībām, iekļaujot plašu datu avotu, logrīku un vizualizācijas veidu klāstu.

Kāpēc mantotās metodes neatbilst: salīdzinošā analīze

Atšķirībā no atvērtā pirmkoda tehnoloģijām, piemēram, InfluxDB, Telegraf un Grafana, vēsturiski pielietotās histogramas un datu vizualizācijas rīki nobāl salīdzinājumā:

  1. Mantotās sistēmas bieži vien ir patentētas un atkarīgas no pārdevēja, bloķējot uzņēmumus dārgos licencēšanas līgumos un ierobežojot to spēju ieviest jauninājumus un pielāgoties mainīgajām tehnoloģiju tendencēm.
  2. Mantotajām sistēmām trūkst mērogojamības un elastības, kas nepieciešama, lai apstrādātu arvien pieaugošo IIoT ierīču ģenerēto datu apjomu un dažādību, kā rezultātā rodas veiktspējas vājās vietas un datu rezervuāri.
  3. Mantoto sistēmu uzturēšana un jaunināšana ir dārga, tādēļ ir nepieciešami ievērojami ieguldījumi aparatūrā, programmatūrā un specializētās zināšanās.

Nākotnes aptveršana: atvērtā pirmkoda IIoT datu analīzes jaudas izmantošana

Noslēgumā jāsaka, ka IIoT datu analīzes attīstība ir ievadījusi jaunu inovāciju un iespēju ēru. Aptverot tehnoloģiju tendences tādām tehnoloģijām kā InfluxDB, Telegraf un Grafana, uzņēmumi var pilnībā izmantot savu datu potenciālu, gūt praktiskus ieskatus un uzlabot konkurēt spēju ar konkurentiem. Uzņēmumā IAS, mēs esam apņēmušies palīdzēt uzņēmumiem orientēties šajā digitālās transformācijas ceļojumā un izmantot datu iespējas, nozarei viselastīgākajā un mērogojamākajā veidā.

Mēs palīdzam sākt ar mazumiņu, izmantojot uz datiem balstītu darbību draiverus, un virzām savus klientus uz mērogojamību. Bez pārdevēja sasaistes, jo elastība ir atslēga pie esošās tehnoloģiju attīstību dinamikas.

Nav pārdevēja bloķēšanas, elastība ir atslēga dinamiskajā tehnoloģiju sistēmā.

Vairāk rakstu

lvLV